Scena kolizji samochodowej w pobliżu gorzowskiej komendy policji: Ford i Seat zderzyły się

Scena kolizji samochodowej w pobliżu gorzowskiej komendy policji: Ford i Seat zderzyły się

We wtorek 12 grudnia, nieopodal Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, na styku ulic Wyszyńskiego i Wróblewskiego, doszło do kolizji drogowej. Pojazdami biorącymi udział w tym zdarzeniu były osobowy Ford i Seat. Niestety, konieczne było wezwanie służb ratunkowych na miejsce zdarzenia, a więc zarówno straży pożarnej, jak i policji.

Do informacji o nieszczęśliwym incydencie dyżurny straży pożarnej w Gorzowie został przywołany tego samego dnia. Zostaliśmy poinformowani, że na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Wróblewskiego doszło do stłuczki między dwoma samochodami osobowymi – fordem i seatem. W wyniku tego natychmiast wysłano jednostkę straży pożarnej i policję na miejsce zdarzenia.

Po pierwszych ustaleniach okazało się, że oba pojazdy podróżowały bez pasażerów – tylko kierowcy przebywali w środku. Na szczęście żadnemu z nich nic poważnego się nie stało podczas tego incydentu.

Według wstępnych śledztw, kierowca forda, który zjeżdżał z ul. Wróblewskiego na ul. Wyszyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej w kierunku Kłodawy kierującej Seatem. W wyniku tego zaniedbania, doszło do zderzenia forda ze seatem.