Pogoda na nadchodzący tydzień w Gorzowie Wielkopolskim – prognoza

Pogoda na nadchodzący tydzień w Gorzowie Wielkopolskim – prognoza

Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody dla miasta Gorzów Wielkopolski na najbliższy tydzień. Czy już niedługo powitamy typowe dla tej pory roku niskie temperatury, czy też nadal będziemy mogli cieszyć się jesienną aurą? Sprawdźmy jakie temperatury będą pokazywać termometry w naszym mieście oraz kiedy spodziewane są pierwsze przymrozki!

Zgodnie z prognozami, pomimo iż znajdujemy się już na początku listopada, to nie ma jeszcze potrzeby sięgać po ciepłe okrycia wierzchnie. W dalszym ciągu panować będą bowiem stosunkowo wysokie temperatury. Oznacza to, że możemy jeszcze przez chwilę cieszyć się jesiennym ciepłem. Niemniej jednak, meteorolodzy przewidują, że pierwsze przymrozki mogą pojawić się już za kilka dni – na początku przyszłego tygodnia.

Szczegółowa prognoza pogody dla Gorzowa Wielkopolskiego na zbliżający się tydzień prezentuje się następująco:

We wtorek, 7 listopada, termometry wskażą 12 stopni Celsjusza, a niebo pozostanie całkowicie zasłonięte przez chmury. Środa, 8 listopada, zapowiada się podobnie, jednakże o dwa stopnie chłodniej. W czwartek, 9 listopada, spodziewanych jest 11 stopni oraz opady deszczu przede wszystkim po południu i wieczorem.

Także piątek, 10 listopada, będzie chłodny – przewiduje się zachmurzenie na większość dnia, a wieczorem może spaść niewielka ilość deszczu. Kolejny dzień to Święto Niepodległości (11 listopada) – temperatury wyniosą jedynie 8 stopni. Nie wykluczone są także opady deszczu.

Niedziela, 12 listopada, zapowiada się najchłodniej – termometry wskażą tylko 7 stopni Celsjusza. Prognozy przewidują również przelotne deszcze pod koniec dnia.