Łobuzy i Stachurski jako gwiazdy Kłodawskiej Majówki 2024

Łobuzy i Stachurski jako gwiazdy Kłodawskiej Majówki 2024

18 maja 2024 roku, to data, którą warto zanotować w swoim kalendarzu. W tym dniu, po raz kolejny, odbędzie się wydarzenie o nazwie „Kłodawska Majówka”, organizowane przez gminę Kłodawa. Jest to wydarzenie, które na stałe wpisało się już w roczne kalendarze wydarzeń, przyciągając co roku rzesze mieszkańców gminy a także gorzowian. Nie bez przyczyny jest to tak popularna impreza, bowiem miejsce jej organizacji znajduje się tuż za granicami miasta Gorzów.

Tak też będzie w dniu 18 maja. Gdy zapadnie wieczór, wszyscy, którzy zdecydują się na przybycie na kłodawskie błonia, będą mogli cieszyć się niezwykłymi atrakcjami. Wśród tych, które zostały zaplanowane na ten rok, znalazło się zaproszenie dla Stachurskiego oraz zespołu muzycznego Łobuzy. Znane i lubiane utwory takie jak „Typ Niepokorny”, „Z każdym twym oddechem”, „Za Każdy Dzień, Za Każdy Szept”, „Czuje i Wiem” oraz „Zostańmy Razem” rozbrzmiewać będą z kłodawskiej sceny podczas wieczornych godzin. Z kolei, zespół Łobuzy, znany z takich hitów jak: „Zbuntowany Anioł” oraz „Ona czuje we mnie piniądz”, zapewni rozrywkę dla fanów muzyki discopolowej.

Jednak zanim na scenie zaprezentują się wspomniane tutaj gwiazdy wieczoru, publiczność będzie miała okazję podziwiać występy lokalnych talentów – zarówno tych już uznanych, jak i tych jeszcze wschodzących. Całość imprezy rozpocznie się dokładnie o południe, a koncerty mają zakończyć się o godzinie 22. Wtedy to DJ B White zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce.