Kolizja dwóch samochodów osobowych w miejscowości Wawrów, niedaleko Gorzowa

Kolizja dwóch samochodów osobowych w miejscowości Wawrów, niedaleko Gorzowa

W niewielkiej miejscowości Wawrów, położonej w bliskiej odległości od Gorzowa, miało miejsce niefortunne zdarzenie drogowe, w którym brały udział dwa samochody osobowe – marki Volkswagen i Opel. Kobieta za kierownicą volkswagena nie przestrzegała zasady pierwszeństwa przejazdu, co skutkowało kolizją z oplem, którego kierowca poruszał się zgodnie z przepisami drogowymi.

Informacje o tym niebezpiecznym incydencie dotarły do dyżurnego straży pożarnej w Gorzowie 3 stycznia w środę, dokładnie o godzinie 19.14. Na miejsce natychmiast zostały skierowane trzy jednostki straży pożarnej, a sytuacją zajęły się także służby policyjne i ratunkowe.

Zdarzenie miało miejsce tuż za rondem prowadzącym w stronę Janczewa, gdzie doszło do zderzenia volkswagena i opla. Wstępne ustalenia wskazują, że volkswagen pod dowództwem kobiety, wymuszając pierwszeństwo na wyjeździe z drogi podporządkowanej, wpadł na opla. To niedopuszczalne zachowanie doprowadziło do kolizji.

Niewątpliwie szczęśliwym zakończeniem tej sytuacji jest brak ofiar w postaci osób poszkodowanych. Niestety, miejsce zdarzenia było zablokowane przez około godzinę, co mogło spowodować utrudnienia dla innych użytkowników drogi.