Kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych. Kobietom udzielono pomocy w szpitalu

Kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych. Kobietom udzielono pomocy w szpitalu

W małej miejscowości Baczyn, położonej w województwie lubuskim, miał miejsce niefortunny incydent drogowy, który zdarzył się w poniedziałkowe przedpołudnie. Dwie kobiety zostały potrącone przez samochód osobowy podczas poruszania się po oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku tego zdarzenia obie ofiary zostały przewiezione do placówki medycznej, podejrzewając u nich złamania. Jest prowadzone dochodzenie, które ma na celu wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Udzielający informacji na temat tej sytuacji rzecznik prasowy policji województwa lubuskiego, komisarz Maciej Kimet, wyjaśnił, że to właśnie w poniedziałek rankiem kierujący pojazdem marki Citroen naruszył bezpieczeństwo dwóch kobiet będących na przejściu dla pieszych, co skutkowało ich hospitalizacją. Incydent miał miejsce około godziny 5:30 na ulicy Gorzowskiej w Baczynie. Pogotowie ratunkowe przewiozło 44- i 48-letnią kobietę do szpitala w Gorzowie, podejrzewając u nich złamania.

Służby policyjne pracują nad ustaleniem szczegółowego przebiegu tego zdarzenia oraz jego przyczyny. Warto zaznaczyć, że kierowca uczestniczący w tym incydencie był trzeźwy. Funkcjonariusze oczekują na informacje medyczne dotyczące stanu zdrowia ofiar z tego niefortunnego incydentu drogowego i ich doznanych obrażeń.