Jak skutecznie przygotować wniosek do budżetu obywatelskiego 2025 pod okiem specjalistów?

Jak skutecznie przygotować wniosek do budżetu obywatelskiego 2025 pod okiem specjalistów?

W przypadku, gdy masz gotowy pomysł związany z budżetem obywatelskim na rok 2025, z pewnością warto, żebyś wziął udział w nadchodzącym maratonie. To dlatego, że dobrze napisany wniosek stanowi klucz do sukcesu.

Aktualnie trwa periodyk przekazywania wniosków do budżetu obywatelskiego. Z myślą o tych osobach, które chciałyby w tym procesie skorzystać z pomocy ekspertów, 27 lutego organizowany jest Maraton Pisania Wniosków.

Teren dawnego klubu Lamus przy ulicy Sikorskiego 5 (sala nr 2 na parterze) będzie gościć uczestników spotkania w wtorek, 27 lutego, od godziny 15:00 do 18:30.

Na tę wyjątkową okazję specjaliści od oświetlenia, zagospodarowania podwórek, terenów zielonych, konstrukcji i przebudowy chodników oraz małej architektury i rekreacji czekać będą na chętnych do rozmów i konsultacji.

Aby umówić się na spotkanie z odpowiednim specjalistą, należy wcześniej telefonicznie (95 735 55 91) zarezerwować konkretny termin. Każda konsultacja trwa średnio 30 minut.

Niestety, informacje przekazane przez biuro konsultacji społecznych i rewitalizacji wskazują, że lista zapisów do osób specjalizujących się w budowie i przebudowie dróg jest już pełna.