Filharmonia Gorzowska zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Filharmonia Gorzowska zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W związku z obchodami Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się 10 i 11 maja, Filharmonia Gorzowska, realizowana przy pomocy funduszy europejskich, otwiera swoje drzwi dla zwiedzających.

Przewidziano cztery tury zwiedzania w piątek, 10 maja. Każda z nich rozpocznie się o pełnej godzinie: 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00. Zwiedzanie pod przewodnictwem specjalistycznego przewodnika umożliwi gościom odkrycie tajników i niespodzianek ukrytych w tym imponującym architektonicznie budynku. Aby wziąć udział w zwiedzaniu, nie jest wymagana rejestracja lub zakup biletów. Wystarczy przyjść o wybranej godzinie i dołączyć do grupy zwiedzającej w holu filharmonii.

Organizatorzy wydarzenia apelują do grup zorganizowanych liczących ponad 15 osób o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału telefonicznie (tel.: 95 7392 748 lub 95 7392 750).

Ale to nie wszystko! Dni Otwarte Funduszy Europejskich oferują więcej atrakcji. W piątek i sobotę wieczorem (10 i 11 maja) budynek Filharmonii będzie podświetlony na niebiesko. Co więcej, na wstępie piątkowego koncertu zatytułowanego „W poszukiwaniu…” Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej zagra hymn Unii Europejskiej – „Oda do radości” Ludwiga van Beethovena.