Brutalne zderzenie czołowe na drodze wojewódzkiej nr 151 w Kłodawie pomiędzy bmw a mercedesem

Brutalne zderzenie czołowe na drodze wojewódzkiej nr 151 w Kłodawie pomiędzy bmw a mercedesem

W Kłodawie, na ulicy Gorzowskiej, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Późnym wieczorem w poniedziałek, dwa pojazdy – osobówka bmw i dostawczy mercedes – brutalnie zderzyły się czołowo. W wyniku tego zdarzenia odnotowano kilka osób rannych.

Około godziny 21. w poniedziałek, 11 marca, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o groźnym zdarzeniu drogowym. Miejsce kolizji to ulica Gorzowska w Kłodawie, gdzie nastąpiło bezpośrednie zderzenie dwóch pojazdów: samochodu osobowego marki BMW i dostawczego mercedesa. Siła tego uderzenia była imponująca, co widać po mocno zniszczonym przodzie osobówki. Dostawczy mercedes po kolizji został znaleziony poza drogą.

Przyczyny tego tragicznego wydarzenia jeszcze nie są dokładnie znane. Według nieoficjalnych informacji, kierujący bmw mógł niespodziewanie zjechać na przeciwny pas ruchu, co doprowadziło do zderzenia. Jednakże, to detale, które muszą zostać ustalone przez obecnych na miejscu funkcjonariuszy policji. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano dwa zespoły straży pożarnej, służby medyczne oraz policję.

W konsekwencji tego tragicznego zdarzenia, kilka osób doznało obrażeń i wymagało natychmiastowej opieki medycznej. Wszystkie poszkodowane osoby zostały przekazane pod opiekę pogotowia ratunkowego.