77-letnia kobieta potrącona przez volkswagena

77-letnia kobieta potrącona przez volkswagena

Poranek w sobotę okazał się niebezpieczny dla starszej kobiety na ulicy Matejki w Gorzowie, gdy została uderzona przez osobowy samochód marki Volkswagen Golf. Mężczyzna za kierownicą golfem jest odpowiedzialny za potrącenie 77-letniej kobiety, która następnie musiała być przetransportowana do szpitala przez służby ratunkowe.

Do tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło 21 października, w sobotę tuż po godzinie 10:30. Miejsce zdarzenia to ulica Matejki, w pobliżu wyjazdu z parkingu przy sklepie Lidl na osiedlu Staszica w Gorzowie. Zarówno policja, jak i służby medyczne zostały natychmiast wezwane na miejsce.

Zgodnie z relacją Oskara Strońskiego, członka zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie, kierowca volkswagena podczas wyjeżdżania z parkingu nie dostrzegł 77-letniej pieszej. Kobieta przechodziła chodnikiem obok wyjazdu z parkingu, kiedy została przez niego potrącona. W konsekwencji odniosła obrażenia nogi i musiała być szybko przewieziona do szpitala przez ekipę pogotowia ratunkowego.

Aktualnie na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy zajmują się ustaleniem szczegółów tego zdarzenia.