Gorzów świętuje: Urodziny miasta już za 10 dni!
Gorzów Wielkopolski przygotowuje się na wyjątkowe obchody, które odbędą się już za 10 dni! Mieszkańcy i goście będą mogli świętować Urodziny Miasta w atmosferze pełnej emocji i rozrywki. To wydarzenie, którego nie można przegapić!
Artystyczne Otwarcie Piątkowego Wieczoru
Impreza rozpocznie się o godzinie 19:30, kiedy to oficjalnie zostaną zainaugurowane Urodziny Miasta. Ten wieczór obfituje w muzyczne niespodzianki, które z pewnością porwą publiczność do zabawy.
Pierwszy na scenie pojawi się zespół D-Bomb o godzinie 20:00, znany z energetycznych występów i hitów, które podbijają parkiety. Następnie o 21:00 swój koncert da Piękni i Młodzi z Dawidem Narożnym, oferując niezapomniane chwile pełne muzycznych uniesień.
O 22:00 na scenie pojawi się zespół WEEKEND, którego przeboje na pewno rozkręcą parkiet. Wieczór zakończy występ Skolima o 23:30, zapewniając mocne zakończenie piątkowej części uroczystości.
Co Jeszcze Czeka na Uczestników?
Urodziny Miasta Gorzów to nie tylko koncerty. W programie znajdują się liczne atrakcje, które będą ogłaszane na bieżąco. Organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia online, aby nie przegapić żadnych nowości i niespodzianek przygotowanych na 3-5 lipca.
Miejsce spotkań to Park Górczyński, gdzie na polanie odbędą się wszystkie zaplanowane aktywności. Nie zapomnijcie dać znać, że będziecie, i dołączcie do wspólnego świętowania. Czekają na Was chwile pełne radości i wspólnej zabawy!
Źródło: facebook.com/gorzowPL
